اخبار استانها
1396/9/14 سه‌شنبه
وصول 10564 میلیارد ریال درآمدهای عمومی استان فارس
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس: طی 7 ماهه ابتدای سال جاری بالغ بر 10564 میلیارد ریال درآمدهای عمومی استانی از منابع مختلف وصول گردیده است.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس، دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس، در چهارمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استانی به تشریح وضعیت عملکرد، تحقق و رشد درآمدهای عمومی استان طی هفت ماهه نخست سال جاری پرداخت و اظهار داشت: طی7 ماهه ابتدای سال جاری بالغ بر 10564 میلیارد ریال درآمدهای عمومی استانی از منابع مختلف وصول گردیده که نسبت به سهمیه مصوب، 80 درصد تحقق و نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد رشد نشان می دهد.

وی روند رو به افزایش تحقق درآمد حاصل از مالیات بر شرکتها را مثبت ارزیابی نمود و با توجه به درآمدهای پنهان حوزه مشاغل، لزوم تسریع و تجهیز صنوف پردرآمد به سامانه مکانیزه صندوق فروش را خواستار شد. دبیر کارگروه در ادامه افزود: اداره‌کل امور اقتصاد و دارایی استان علت عدم تحقق درآمد دستگاه‌های اجرایی استان را با انجام مکاتبات لازم مورد پیگیری قرار داده‌ که این موضوع در جلسه آتی با دعوت از دستگاههای مرتبط بررسی خواهد شد.

 

تمامی حقوق برای وزارت امور اقتصادی و دارایی محفوظ می باشد .

www.mefa.gov.ir