اخبار استانها
1396/12/15 سه‌شنبه
حضور رضا بهمن پور در برنامه رصد صدا و سیمای خراسان شمالی
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی در استودیو تلویزیونی استان حضور و به سوالات مجری و مردم استان در خصوص سهام عدالت پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی ، رضا بهمن پور در این برنامه زنده تلویزیونی که در استودیوی صدا و سیمای خراسان شمالی صورت پذیرفت به ارائه اهداف و سود سهام عدالت پرداخت .وی به سوال مجری که پرسید هدف از واگذاری سهام عدالت چه بود . فرمود تقسیم متعادل تر ثروت در جامعه ،گسترش مالکیت در سطح عموم مردم به منظور تامین عدالت اجتماعی و مشارکت در مدیریت شرکت های سرمایه گذاری جزو اهداف واگذاری سهام عدالت می باشد .

رضا بهمن پور در پاسخ به سوال مجری که فرمود دلیل اینکه افرادی سود سهام عدالت را تاکنون دریافت نکرده اند چیست ، فرمود مقرر بود سود طی سه مرحله واریز شود ممکن است سهامداران شماره حساب خود را ناقص یا دیر وارد سامانه نموده باشند که بعد از اصلاح به حساب آنها واریز می گردد ضمنا در همین رابطه اعلام کرد سود به هیچ وجه از بین نمی رود و به محض دریافت اطلاعات واریز می گردد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در خصوص مبلغ سود سهام نیز فرمود پرداخت سود بر اساس ارزش اسمی است نه ارزش فعلی،.

رضا بهمن پور در پایان افزود بالغ بر 85 درصد هم استانیهای عزیز دارای سهام عدالت می باشند که از ابتدا مقرر بود 70 درصد مردم جامعه را پوشش دهیم که که ما بیشتر از پیش بینی ، هم استانیهای خود را مشمول سهام عدالت کرده ایم .

تمامی حقوق برای وزارت امور اقتصادی و دارایی محفوظ می باشد .

www.mefa.gov.ir