تک خطی
1396/11/18 چهارشنبه
حسینی خطاب به اعضای شورای اطلاع رسانی وزارت اقتصاد؛
فضای مراسم روز 22 بهمن را به گفتگوی اقتصادی با مردم تبدیل کنیم
دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی با محوریت برنامه های راهپیمایی روز 22 بهمن در محل بانک ملی ایران برگزار شد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، سیدمالک حسینی، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در خصوص شکل و محتوای غرفه ارائه دستاوردهای مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: امسال نمایشگاه مجموعه این وزارتخانه بصورت یکپارچه و در سه بخش نظام بانکی، بیمه ای و سایر سازمانها تفکیک می شود.

مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد تاکید کرد: گزارش عملکردی که در نمایشگاه مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در روز راهپیمایی 22 بهمن و جشن ملی کشورمان ارائه می شود، گزارش عملکرد اقتصاد کشور است.

وی تصریح کرد: بخش محوری نمایشگاه امسال، حضور شبکه رادیو جوان و پخش زنده برنامه و ارائه دستاوردهای مجموعه وزارت اقتصاد می باشد.

حسینی با بیان اینکه در سالهای گذشته فقط به اطلاع رسانی خدمات در حوزه نظام بانکی، بیمه ای و مالیاتی پرداخته شد، تاکید کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته قصد داریم در نمایشگاه 22 بهمن امسال با همکاری بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه از ظرفیتهای همه بخشها استفاده کنیم.

مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد با اشاره به دو و نیم ساعت زمان پخش شبکه رادیو جوان که در اختیار مجموعه وزارت اقتصاد می باشد، خواستار تهیه و ارائه اطلاعات مناسب از خدمات صورت گرفته توسط بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه شد.

وی همچنین از بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه خواست با بکارگیری کارشناسان خبره و متخصص خود در نمایشگاه 22 بهمن، ابهامات مردم و مخاطبان را در حوزه فعالیتهای وظیفه ای دستگاه متبوع خود را پاسخگو باشند.

حسینی تاکید کرد: باید با تلاش و برنامه ریزی، نمایشگاه مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی را به غرفه تعامل و گفتگوی اقتصادی رودررو با مردم تبدیل کنیم.

در ادامه این نشست، مدیران روابط عمومی بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص نحوه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن پرداختند.

گفتنی است، همه ساله بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با پرپایی نمایشگاه بصورت منسجم در مسیر راهپیمایی 22 بهمن، دستاوردها و عملکرد خود را به مردم ارائه می کنند.

تمامی حقوق برای وزارت امور اقتصادی و دارایی محفوظ می باشد .

www.mefa.gov.ir