جمعه 25 آبان 1397   21:26:32
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/23 يكشنبهدر دیدار وزیر اقتصاد کشورمان و وزیر همکاری های توسعه ای دانمارک انجام گرفت؛
تاکید ایران و دانمارک بر افزایش همکاری های دو جانبه
در دیدار وزیر اقتصاد کشورمان و وزیر همکاری های توسعه ای دانمارک، توسعه همکاری های دو جانبه و انجام اقدامات لازم به منظور انجام اقدامات لازم برای افزایش اعتبارات خط اعتباری بانک دانمارکی برای جمهوری اسلامی مورد تاکید قرار گرفت.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا)، خانم "تو ئرنائیس"، طی سخنانی در این دیدار که در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی صورت گرفت، با اشاره به سیاست برونگرایی و تعامل با سایر کشورهای دنیا عنوان کرد، با توجه به توانمندیهای فنی دانمارک در حوزه های انرژی، محیط زیست و مدیریت منابع آب مسائل زیر بنایی توسعه همکاریهای اقتصادی بنفع  دو کشور است.

وزیر همکاریهای توسعه ای دانمارک با تاکید بر علاقمندی کشورش برای برای همکاری بین بخشهای مختلف دو کشور و با اشاره به تفاهم های انجام شده بین EKF دانمارک و سازمان سرمایه گذاری کشورمان، آنرا بستر خوبی برای همکاری بین دو کشور دانست .

بنا بر این گزارش، مسعود کرباسیان نیز طی سخنانی در این دیدار با توجه به جایگاه ایران در منطقه، همکاریهای اقتصادی و مالی دو کشور را زمینه ساز همکاری با سایر کشور های منطقه دانست.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir