جمعه 27 مهر 1397   00:00:50
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/8/13 شنبه
کمیته پدافند غیر عامل وزارت اقتصاد، برترین در میان دستگاه های اجرایی
کمیته پدافند غیر عامل وزارت امور اقتصادی و دارایی به عنوان کمیته برگزیده دستگاه های اداری و اجرایی کشور معرفی شد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در جریان ششمین همایش ملی پدافند غیرعامل کشور که با حضور مقامات لشکری و کشوری در سالن همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد، کمیته پدافند غیر عامل وزارت اقتصاد به عنوان کمیته برگزیده دستگاه های اداری و اجرایی کشور معرفی و به همین مناسبت، حجت اله صالحی رییس مرکز حراست و کمیته پدافند غیر عامل در وزارت متبوع از سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور لوح تقدیر دریافت نمود.

این گزارش حاکی است، کمیته پدافند غیر عامل وزارت امور اقتصادی و دارایی با بهره گیری از ظرفیت های مرکز حراست وزارت متبوع، اقدامات هوشمندانه ای را در راستای تدوین برنامه پدافند غیرعامل در حوزه های اقتصادی، ساماندهی کمیته اصلی و کمیته های فرعی وزارتخانه و دستگاه های وابسته و تابعه، گفتمان سازی و فرهنگ سازی، تولید محتوای مفاهیم با رویکرد اقتصادی، شناسایی و بررسی مختصات تمام اماکن تحت پوشش به منظور برآورد سطح آسیب پذیری و درجه بندی آن و طراحی و برنامه ریزی برای تداوم خدمت در شرایط بحران و انجام اقدامات مقدماتی در این خصوص به عمل آورده است.

کمیته پدافند غیر عامل وزارت امور اقتصادی و دارایی همچنین نسبت به تربیت مربی به منظور بسط فرهنگ پدافند غیر عامل، طراحی و اجرای عملیات تست نفوذ سایبری و تدوین راهکارهای کاهش آسیب پذیری   سامانه ها اقدام کرده است.

بر این اساس، سازمان پدافند غیر عامل کشور در دو مرحله، یکی در نشست مشترک آن سازمان با کمیته های پدافند غیر عامل وزارت متبوع و دستگاه های تابعه و بار دیگر در ششمین همایش ملی پدافند غیرعامل کشور، کمیته پدافند غیر عامل وزارت امور اقتصادی و دارایی را به عنوان کمیته برگزیده دستگاه های اداری و اجرایی کشور معرفی کرد.

گفتنی است، حجت اله صالحی رییس مرکز حراست و کمیته پدافند غیر عامل وزارت متبوع، طی نامه ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه وی، آمادگی خود و همکاران دبیرخانه کمیته و کمیته های فرعی پدافند غیر عامل وزارتخانه را برای ارتقای کارآیی ها در حفاظت از سرمایه های مادی و معنوی وزارت اقتصاد، اعلام کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir