دوشنبه 2 مهر 1397   21:07:22
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/8/15 دوشنبهمدیرعامل بیمه ایران:
سامانه نرخ دهی الکترونیکی بیمه نامه ها راه اندازی می شود
پورکیانی؛ مدیرعامل بیمه ایران از برنامه این شرکت برای راه اندازی سامانه جامع اعتبار سنجی مشتریان و سامانه نرخ دهی الکترونیکی بیمه نامه خبر داد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از ایرنا، محسن پورکیانی در آیین هشتاد و دومین سالگرد تاسیس بیمه ایران در سالن اجلاس سران اظهار داشت: بیمه ایران به عنوان بزرگترین شرکت بیمه دولتی باید نخستین شرکتی باشد که در زمینه الکترونیکی کردن امور صدور بیمه نامه ها گام بردارد.

وی همچنین از برنامه بیمه ایران برای بهبود رتبه توانگری آن خبر داد و گفت: توانگری مالی این شرکت در سال 95 در رتبه 4 بوده است اما کمیته ویژه ای برای برنامه ریزی برای ارتقای آن تشکیل شده است تا این رتبه بهبود یابد.

پورکیانی جبران خسارت های بزرگ در بخش های مختلف اقتصادی بویژه آتش سوزی پتروشیمی ها در سال گذشته و امسال را یادآور شد و گفت: پوشش های بیمه بنگاه های اقتصادی از طریق کنسرسیومی به رهبری بیمه ایران ارایه شده است.

وی تاکید کرد: هرچند بیمه ایران یک شرکت دولتی به حساب می آید اما بزرگترین شبکه نمایندگی های بیمه را در اختیار دارد که بخش خصوصی واقعی به شمار می روند.

وی افزود: بیمه ایران از واگذاری هرچه بیشتر امور به همراه آموزش به بخش خصوصی استقبال می کنیم.

پور کیانی با بیان اینکه در قانون بیمه شخص ثالث بیمه ایران ملزم شده این نوع پوشش را برای همه متقاضیان ارایه کند، تاکید کرد: این کار به معنی کوچک کردن بازار بخش خصوصی نیست و بیمه ایران هرگز بازار بخش خصوصی را هدف قرار نداده است زیرا بر این باور است که صنعت بیمه در ایران ظرفیت های خالی بسیاری دارد که می توان با توسعه این صنعت، سهم همه شرکت ها در بازار بیمه محفوظ است.

رئیس هیات مدیره بیمه ایران توسعه بیمه عمر و زندگی را اولویت این شرکت در سال های پیش رو اعلام کرد و گفت: توسعه این رشته بیمه ای طبق برنامه ششم توسعه با هدف توسعه چتر حمایت های بیمه ای از شهروندان ایرانی در دستور کار است.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir