يكشنبه 30 دي 1397   14:18:48
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/10/17 يكشنبهاز سوی سید احمد زرگر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور صورت پذیرفت:
رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت اقتصاد منصوب شد
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور طی حکمی مهدی قدمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی را به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر این وزارتخانه منصوب نمود.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا) در جلسه ای که با حضور سید مهدی هاشمیان معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد حکم ریاست شورای امر به معروف و نهی از منکر به مهدی قدمی معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه اعطاء شد. 

بنا بر این گزارش در حکم دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور خطاب به مهدی قدمی آمده است: ضمن استعانت از درگاه ایزد منان ، به استناد قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و ماده 5 فصل اول ضوابط تشکیل و فعالیت های شوراهای امر به معروف و نهی از منکر به موجب این حکم جنابعالی به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب می گردید.

امید است در ظل توجهات حضرت باری تعالی در راستای احیای فریضتین الهی و اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر ، تلاش چشمگیر و سعی وافر نموده و با جلب همکاری مسئولین و تشکیل جلسات موثر و ایجاد توانمندی و جذب امکانات ؛ گامی ارزنده جهت رضایت و خشنودی حضرت ولی عصر (عج) بردارید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir