شنبه 27 بهمن 1397   06:45:28
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/11/18 چهارشنبهحسینی خطاب به اعضای شورای اطلاع رسانی وزارت اقتصاد؛
فضای مراسم روز 22 بهمن را به گفتگوی اقتصادی با مردم تبدیل کنیم
دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی با محوریت برنامه های راهپیمایی روز 22 بهمن در محل بانک ملی ایران برگزار شد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، سیدمالک حسینی، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در خصوص شکل و محتوای غرفه ارائه دستاوردهای مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: امسال نمایشگاه مجموعه این وزارتخانه بصورت یکپارچه و در سه بخش نظام بانکی، بیمه ای و سایر سازمانها تفکیک می شود.

مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد تاکید کرد: گزارش عملکردی که در نمایشگاه مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در روز راهپیمایی 22 بهمن و جشن ملی کشورمان ارائه می شود، گزارش عملکرد اقتصاد کشور است.

وی تصریح کرد: بخش محوری نمایشگاه امسال، حضور شبکه رادیو جوان و پخش زنده برنامه و ارائه دستاوردهای مجموعه وزارت اقتصاد می باشد.

حسینی با بیان اینکه در سالهای گذشته فقط به اطلاع رسانی خدمات در حوزه نظام بانکی، بیمه ای و مالیاتی پرداخته شد، تاکید کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته قصد داریم در نمایشگاه 22 بهمن امسال با همکاری بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه از ظرفیتهای همه بخشها استفاده کنیم.

مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد با اشاره به دو و نیم ساعت زمان پخش شبکه رادیو جوان که در اختیار مجموعه وزارت اقتصاد می باشد، خواستار تهیه و ارائه اطلاعات مناسب از خدمات صورت گرفته توسط بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه شد.

وی همچنین از بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه خواست با بکارگیری کارشناسان خبره و متخصص خود در نمایشگاه 22 بهمن، ابهامات مردم و مخاطبان را در حوزه فعالیتهای وظیفه ای دستگاه متبوع خود را پاسخگو باشند.

حسینی تاکید کرد: باید با تلاش و برنامه ریزی، نمایشگاه مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی را به غرفه تعامل و گفتگوی اقتصادی رودررو با مردم تبدیل کنیم.

در ادامه این نشست، مدیران روابط عمومی بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص نحوه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن پرداختند.

گفتنی است، همه ساله بانکها، بیمه ها و سازمانهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با پرپایی نمایشگاه بصورت منسجم در مسیر راهپیمایی 22 بهمن، دستاوردها و عملکرد خود را به مردم ارائه می کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir