پنجشنبه 26 مهر 1397   23:47:53
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/8/7 يكشنبه
اموال و دارایی دولت در استان یزد ساماندهی شد
معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و رئیس خزانه معین استان یزد از بهبود فعالیت ها و مکانیزم مالی و نظارتی دولت در دستگاههای اجرایی استان طی سالهای اخیر خبر داد و گفت: اموال و دارایی دولت در استان اعم از منقول و غیر منقول در دولت یازدهم ساماندهی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، " سعید نورایمانی " در نشستی با قدردانی از همراهی و همکاری دستگاههای اجرایی در این زمینه افزود: در این راستا، سامانه ای تحت عنوان " سادا" راه اندازی شده است و دستگاهها اطلاعات اموال تحت اختیار خود را در آن وارد و ثبت کردند.

وی نقش ساماندهی اموال دولت را در پیشگیری از بروز تخلفات یادآور شد و تصریح کرد: در بحث مالی، استان یزد یکی از استان های برجسته و دارای کمترین میزان تخلفات است.

وی با بیان اینکه در بحث نظارت مالی و اموال دولت دقیق تر از گذشته عمل می شود، گفت: ذیحسابان این اداره کل به عنوان مدیران مالی دستگاههای دولتی بر امور مالی و دارایی دولت نظارت کامل دارند.

وی کمبود نیرو را از جمله مشکلات واحدهای ذیحسابانی دستگاههای اجرایی برشمرد و آموزش را لازمه تخصصی کردن فعالیت های این بخش دانست و بر ارائه آموزش های لازم به مدیران مالی تاکید کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir