دوشنبه 2 مهر 1397   20:45:39
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/8/15 دوشنبه
تشریح عملکرد جذب سرمایه گذاری استان خراسان شمالی
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما به تشریح عملکرد جذب سرمایه گذاری استان پرداخت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی ، رضا بهمن پور در این مصاحبه به اولویت های مرکز خدمات سرمایه گذاری استان پرداخت وی اولویت سال 1395 را با توجه به فضای بعد از برجام مشارکت و همراهی با سرمایه گذاران خارجی عنوان کرد.

رضا بهمن پور اولویت سرمایه گذاری استان در سال 1396 راجذب مجوزهای سال1395 عنوان کرد و افزود پیگیر هستیم مشکلات سرمایه گذاران در استان مرتفع گردد. وی همچنین به اقدامات مرکز خدمات سرمایه گذاری از قبیل تهیه و بروز رسانی فیلم معرفی استان، تامین منابع بر اساس اولویت ها ، بروز رسانی فرصت های سرمایه گذاری ،کمک به تهیه طرح توجیه فنی اقتصادی و مالی ،انجام فرآیندصدور مجوزها در ینجره واحد سرمایه گذاری به صورت الکترونیکی و تکمیل و بارگذاری بر روی سامانه جامع و...پرداخت .

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی در پایان مصاحبه به تسهیلاتی از قبیل معافیت های مالیاتی از 5 تا 13 سال معافیت مالیاتی در کشاورزی تا100 درصد معافیت های عوارض گمرکی در ورود ماشین آلات و ارائه تسهیلات و تقسیط آن وواگذاری اراضی پرداخت.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir