جمعه 27 مهر 1397   00:23:27
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/8/22 دوشنبه
بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان‌غربی از نمایشگاه کیش اینوکس
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی در سومین روز، نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و چهارمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه و خصوصی سازی در جزیره کیش حضور و از این رویداد اقتصادی بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، نادر صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ضمن حضور در غرفه استان و دیدار با نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری و سایر مسئولان استانی، بر اهمیت جلب و جذب سرمایه های خارجی و داخلی با هدف تسریع در رشد و توسعه پایدار استان تاکید کرد.

نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طی این سه روز از همدلی و هماهنگی اتاق بازرگانی، شهرداری و پارک علم فناوری استان جهت ارائه هر چه بهتر ویژگی‌های منحصر جهت سرمایه گذاری تقدیر و نمایشگاه را فرصتی برای گسترش همکاری های داخلی و بین‌المللی دانست.

در ادامه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری درنشست های مشترک با سازمان خصوصی سازی و سرمایه گذاری شرکت و از غرفه منطقه آزاد ماکو و سایر استانها بازدید نمود.

در این نمایشگاه که برای نهمین سال برگزار می شود، مقامات دولتی و سرمایه گذارانی از ۱۷ کشور خارجی حضور دارند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir