يكشنبه 30 دي 1397   13:50:33
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/9/5 يكشنبه
نشست کارگروه شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد مقاومتی استان یزد برگزار شد
نشست کارگروه شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد مقاومتی ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان یزد روز چهارشنبه با حضور اعضا و به ریاست اداره کل امور اقتصادی و دارایی در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، در این نشست آخرین وضعیت پیاده سازی سامانه های حوزه نظارت مالی در استان، اجرای طرح دولت الکترونیک و برنامه های مبارزه با قاچاق کالا و ارز و میزان پیشرفت برنامه جامع پنج ساله تدوین شده در این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کارگروه یاد شده با هدف توسعه دولت الکترونیک، مبارزه با اقتصاد زیرزمینی قاچاق، شفاف‏سازی و مبارزه با فساد مالی، اداری و اقتصادی، توسعه اقدامات فرهنگی مبارزه با فساد، توسعه و حمایت فکری و معنوی و امنیت حقوق مالکیت، اجرای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد پایدار منابع درآمدی دولت، بهینه سازی اندازه و اصلاح ساختار مالی دولت،  تقویت خود اتکایی استان ها و شفاف سازی بودجه هزینه ای و سرمایه ای دولت  در استان تشکیل شده است.

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، عضو کارگروه های ارتقای بهره وری، توسعه صادرات، تسهیل و رفع موانع تولید، اشتغال،  گفتمان سازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد و شفاف سازی و سالم سازی می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir