سه‌شنبه 20 آذر 1397   00:47:05
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/9/7 سه‌شنبه
دیدار هیات سرمایه گذاری چینی با مسئولین استان چهارمحال و بختیاری
با تلاش اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری هیات سرمایه گذاری چینی با مسئولین استان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری، با هماهنگی به عمل آمده توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، نشستی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیران شرکت سی. اچ. آی. آر کشور چین و عبداللهی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری و سایر مسئولین استان برگزار گردید.

در این نشست مدیران شرکت سی.اچ.آی.آر. کشور چین برای سرمایه گذاری در پنج طرح کلسینه کردن دولومیت ، تبدیل گاز طبیعی به الفین ها و پلی اتیلن(پتروشیمی بروجن)، تولید خودرو، ساخت کمپرسور کولر خودرو و بسته بندی آب معدنی در استان اعلام آمادگی کردند.

عبداللهی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری در این جلسه در خصوص قوانین و مقررات پذیرش سرمایه گذاران خارجی مطالبی عنوان نمود و خاطر نشان کرد که مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با تمام توان از متقاضیان سرمایه گذاری در استان استقبال نموده و از آن حمایت می نماید.

در ادامه مسئولین دستگاههای اجرایی استان ضمن بیان نقطه نظرات به سوالات هیئت سرمایه گذار چینی پاسخ دادند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir