شنبه 29 دي 1397   19:37:50
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/10/2 شنبه
استان فارس: برگزاری نشست هم اندیشی مدیران کل اقتصادی استان‌های منطقه پنج کشوری
نشست هم اندیشی مدیران‌کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های منطقه پنج کشوری (فارس، هرمزگان، کرمان، یزد و سیستان و بلوچستان) در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس؛ در ابتدای این نشست که با محوریت موضوعات مرتبط با حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع تشکیل یافته بود، دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس و دبیر ستاد منطقه پنج کشوری، ضمن خیر مقدم به مدیران کل استانهای مذکور و معاونین توسعه مدیریت و منابع ایشان، ابراز امیدواری کرد نتایج این نشست و تصمیماتی که اتخاذ می‌گردد در حوزه عملکردی ادارات کل امور اقتصادی و دارایی به ویژه استانهای منطقه پنج کشوری مفید و مؤثر باشد.

دبیر منطقه در ادامه، گزارشی از مباحث مطرح شده در جلسات دبیران مناطق شش گانه کشوری در سال جاری ارائه نمود و سپس به تشریح مشکلات و چالش های ادارات‌کل امور اقتصادی و دارایی استانها خصوصاً در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع پرداخت.

پس از سخنان دائی، سایر مدیرا‌ن کل حاضر در جلسه نیز مشکلات موجود و راهکارهایی پیشنهادی مربوطه جهت انعکاس به وزارت متبوع را مطرح نمودند. سپس بخش پایانی نشست به ارائه نقطه نظرات معاونین توسعه منابع و مدیریت درخصوص مشکلات حوزه مربوطه اختصاص یافت.

در پایان، آقای دائی ضمن جمع‌بندی مباحث، اظهار امیدواری نمود با پیگیری موارد مطرح شده و انعکاس آنها به وزارت متبوع، زمینه رفع مشکلات فراهم گردد.

شایان ذکر است نقطه نظرات پیشنهادی استانهای منطقه پنج کشوری درخصوص شاخصهای اختصاصی ارزیابی عملکرد ارسالی از سوی وزارت متبوع در چهار حوزه نظارت مالی، توسعه مدیریت و منابع، اقتصادی و سرمایه گذاری در جلسه دیگری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و نظر نهایی منطقه جهت ارسال به دفتر امور استانهای وزارت متبوع جمع بندی گردید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir