شنبه 29 دي 1397   20:13:14
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/10/5 سه‌شنبه
تقدیر استاندار و دبیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرکل و شورای اقامه نماز امور اقتصادی و دارایی خوزستان
استاندار خوزستان و مدیر ستاد اقامه نماز استان به طور مشترک با اهدای لوح تقدیر از تلاش های مدیرکل و شورای اقامه نماز امور اقتصادی و دارایی خوزستان، به دلیل توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سال 95، تشکر و قدردانی کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، با توجه به رای هیأت ارزیابی و داوری اقامه نماز استان، این اداره کل شایسته تقدیر شناخته شد و از طرف سید موسی بلادیان،مدیر ستاد اقامه نماز و دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، از مدیریت، شورای اقامه نماز و کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان تقدیر شد.

بنا بر این گزارش، ستاد اقامه نماز کشور، در راستای ماموریت های ذاتی خود که برگرفته از اسناد بالادستی نماز و در راس آن پیام های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به اجلاس های سراسری نماز است، با تشکیل هیأت ارزیابی و داوری، بر اساس شاخص های نظام جامع برنامه ریزی نظارت و ارزیابی نماز، عملکرد هر یک از دستگاه های اجرایی استان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

هرچند این موفقیت معنوی از سوی استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان مورد تقدیر قرار گرفته و این تقدیرها امری بسیار پسندیده است اما باید گفت؛ خدمت به امر نماز سعادت و افتخاری بزرگ است و خداوند متعال پاداش آنهایی که در این خصوص تلاش می کنند را خواهد داد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir