يكشنبه 30 دي 1397   14:53:03
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/10/6 چهارشنبه
عملکرد خزانه معین استان آذربایجان شرقی در 100 روز نخست دولت دوازدهم
سامانه حسابداری خزانه معین استان در راستای شفاف سازی و کنترل و نظارت الکترونیک بر مراودات و رویدادهای مالی خزانه راه اندازی گردیده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، ناصر لایحی معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان در جلسه ای که در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد و در راستای تشریح اقدامات و عملکرد اداره کل خزانه معین استان  در قالب 100 روز صد اقدام دولت دوازدهم گفت: در حال حاضر نیز ثبتهای حسابداری رویدادهای مالی خزانه معین استان از سال 96 به صورت پایلوت انجام پذیرفته و در 100 رور نخست به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: 920 فقزژره گزارش بدهی و مطالبات از 123 دستگاه اجرایی استانی دریافت گردیده که پس از بررسی و کنترل گزارشات به مرکز مدیریت بدهی دارایی های مالی عمومی ارسال گردید. معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان در رابطه با جهش پرداخت های عمرانی گفت: گزارشات دریافتی و پرداختی اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای در سال 96 نشان می دهد که دولت در صد روز نخست فعالیت خود مبلغ 304/983/5 میلیون ریال اعم از اسناد خزانه اسلامی و نقدی به استان تخصیص بدهد که این رقم نسبت به مشابه قبل بیش از 2 برابر می باشد و مبالغ نقدی که در اختیار دستگاههای اجرایی ذی ربط قرار گرفته و اسناد خزانه اسلامی نیز به دستگاههای اجرایی مربوطه ابلاغ می کند تا نسبت به معرفی پیمانکاران تملک دارائیهای سرمایه ای جهت صدور اسناد یاد شده اقدام نمایند تا روند اجرای طرح های تملک دارائیهای سرمایه ای در استان متوقف نشود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir