شنبه 29 دي 1397   19:25:03
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/10/5 سه‌شنبه
مراسم تکریم معاون اقتصادی و معارفه سرپرست اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان
مراسم تکریم دکتر رئیسی معاون اقتصادی و معارفه خالد امیریوسفی سرپرست اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان، علی صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های دکتر رئیسی معاون اقتصادی، اشاره ای به فعالیتهای ایشان در این مسئولیت که منشأ تحولاتی چشمگیر در حوزه اقتصادی اداره کل بودند ، داشته و با اشاره به رتبه بالای معاونت اقتصادی در بین معاونت های اقتصادی کشور از جهات مختلف که در دوره مدیریت وی حاصل گردیده از خداوند متعال برای ایشان در سمت جدید به عنوان مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اصفهان آرزوی موفقیت نمود.

همچنین ایشان خالد امیر یوسفی را به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی اداره کل معرفی و برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی در سمت جدید نمود.

سپس دکتر رئیسی از زحمات کلیه همکاران مجموعه اداره کل تشکر نموده و عنوان کرد: به یقین ادعا می نمایم ، طول دوران خدمت در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان ، همراه با بهره گیری از آموزه های انسانی، اخلاقی و علمی مدیران توانمند و همکاران پر تلاش آن بوده و این همکاری ، لطف و همدلی کلیه همکاران اداره کل را بسیار مطلوب و مؤثر توصیف نموده و برای کلیه همکاران از درگاه ایزد یکتا آرزوی سلامتی و سربلندی در مراحل زندگی را می نمایم.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir