يكشنبه 30 دي 1397   14:33:19
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/10/19 سه‌شنبه
برگزاری جلسه امکان سنجی ایجاد پنجره واحد خدمات شهری در ایلام به ریاست معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد
جلسه بررسی و امکان سنجی ایجاد پنجره واحد خدمات شهری در شهر ایلام با حضور سرپرست معاونت اقتصادی استاندار ایلام، علی سایه میری مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و نمایندگان دستگاه های خدمت رسان از جمله شهرداری، شرکت گاز، توزیع نیروی برق، مخابرات و آب و فاضلاب شهری و به ریاست دکتر میرشجاعیان معاونت اقتصادی وزیر در وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، علی سایه میری با اعلام این خبر عنوان کرد: پنجره واحد خدمات شهری در شهر تهران و تبریز ایجاد شده و در صورت راه اندازی آن در شهر ایلام، خدمت رسانی به مشترکین آب، برق، گاز و مخابرات در یکجا متمرکز خواهد شد.

وی افزود: در صورت ایجاد این پنجره، علاوه بر هماهنگی بیشتر مابین دستگاههای خدمت رسان و صرفه جویی در هزینه ها، شهروندان در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات درخواستی از دستگاهها بهره مند خواهند شد.

سایه میری ادامه داد: در جلسه وزارت اقتصاد مزیت ها و محاسن این طرح و چگونگی اجرای آن با حضور مسئولان استان بررسی و‌ تصمیمات در خصوص اجرای آن به جلسات استانی موکول شد.

پنجره واحد خدمات شهری با همکاری تمام ادارات خدمت رسان در شهرداریها ایجاد خواهد شد و امیدواریم با اجرای آن گام بلندی در راستای مدیریت یکپارچه شهری برداشته شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir