يكشنبه 30 دي 1397   14:01:57
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/10/18 دوشنبه
دیدار علی سایه میری با مدیر عامل جدید شرکت پالایش گاز ایلام
علی سایه میری نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان و معاونین اداره کل با حضور در پالایشگاه ضمن بازدید با مدیرعامل شرکت دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، در این دیدار علی سایه میری انتخاب مهندس داری پور که یکی از نیروهای متخصص و توانمند بومی است به عنوان مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام را تبریک و از اعلام آمادگی اداره کل جهت همکاری با پالایشگاه در زمینه های جذب سرمایه گزاران خارجی در شرکت، خصوصاً در زمینه احداث فاز ۲ پالایشگاه خبر داد.

 در این نشست آمار و اطلاعات مربوط به وضعیت تولید پالایشگاه و مسائل دیگری از جمله سامانه های مرتبط با دارایی ها ی شرکت ، امور مالیاتی شرکت،اموال پالایشگاه، افتتاح حساب بانک مرکزی توسط شرکت و همچنین مهم ترین بحث مشترک یعنی معرفی ذیحساب و انتصاب هرچه سریعتر جهت آغاز به کار در شرکت گاز و همچنین همکاری با بازرسان اداره اموراقتصاد و دارایی جهت بررسی وارزیابی سالیانه که در آینده اعزام خواهد شد مورد بحث قرار گرفت.

مسائل جانبی از جمله درآمد پالایشگاه، هزینه ها و عوارض واریزی به خزانه استان ، تولیدات آن و... نیز از جمله موارد مورد بحث در این نشست بود.

خاطر نشان می گردد شرکت پالایش گاز ایلام یکی از شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران است که در جهت تولید پایدار، ایمن، پاک و بهره ور نسبت به فرآورش و تولید گاز طبیعی، اتان، گاز مایع خام، میعانات گازی و گوگرد اقدام نموده و محصولات تولیدی خود را به شرکت ملی گاز ایران، شرکت پتروشیمی ایلام، امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران و صنایع مرتبط با گوگرد و گاز مایع خام عرضه می کند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir