جمعه 3 اسفند 1397   02:59:18
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/11/11 چهارشنبه
کارگروه شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد مقاومتی استان یزد برگزار شد
کارگروه شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان با حضور اعضا در محل اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی یزد، در این نشست گزارشی از وضعیت مبارزه با فساد مالی، اداری و اقتصادی در استان و آخرین وضعیت برش استانی و درصد پیشرفت برنامه جامع مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان توسط دستگاههای ذیربط ارائه شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین گزارش از وضعیت راه اندازی سامانه استعلام در بستر شبکه دولت و طرح پیشنهادی برای بهبود عملکرد خدمات دفاتر پیشخوان در راستای توسعه دولت الکترونیک ارائه شد.

مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو این کارگروه هم به دیدگاهها و نظرات خود را در  حوزه فناوری و الکترونیکی کردن فعالیت ها و خدمات طرح کردند.

کارگروه یادشده با هدف توسعه دولت الکترونیک، مبارزه با اقتصاد زیرزمینی قاچاق، شفاف‏ سازی و مبارزه با فساد مالی، اداری و اقتصادی، توسعه اقدامات فرهنگی مبارزه با فساد، توسعه و حمایت فکری و معنوی و امنیت حقوق مالکیت، اجرای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد پایدار منابع درآمدی دولت، بهینه سازی اندازه و اصلاح ساختار مالی دولت، تقویت خود اتکایی استان ها و شفاف سازی بودجه هزینه ای و سرمایه ای دولت در استان تشکیل شده است.

اداره کل امور اقتصادی و دارایی یزد، عضو کارگروه های ارتقای بهره وری، توسعه صادرات ، تسهیل و رفع موانع تولید، اشتغال، گفتمان سازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد و رئیس کارگروه شفاف سازی و سالم سازی ستاد راهبری و فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان یزد می باشد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir