جمعه 3 اسفند 1397   03:48:09
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/11/11 چهارشنبه
یک شرکت آلمانی برای ساخت شهرک سلامت در یزد اعلام آمادگی کرد
یک شرکت آلمانی آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در زمینه ساخت شهرک بزرگ سلامت با محوریت آموزش و درمان بیماری سرطان در یزد اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، در نشستی با حضور استاندار، شهردار، اعضای شورای شهر، سرمایه گذاران، شماری از پزشکان، مسئولان اقتصادی و سرمایه گذاری بخش های دولتی و خصوصی در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری، راههای جذب سرمایه گذاری این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی گرفته شد.

برای این اجرای این طرح بزرگ بهداشتی و درمانی، 60 میلیون یورو در سه مرحله سرمایه گذاری و  با شروع عملیات اجرایی  20 میلیون یورو آن وارد استان خواهد شد.

مسئولان شرکت کتنده در این نشست ضمن تاکید بر تسریع در اجرای طرح و فراهم کردن مقدمات کار، آمادگی خود را برای کمک به سرمایه گذاران اعلام کردند.

همچنین نمایندگان سرمایه گذاران خارجی در این نشست طرح ها و برنامه های خود را برای ساخت شهرک بزرگ سلامت در یزد تشریح کردند.

شرکت آلمانی یاد شده در زمینه سلامت، بهداشت و درمان فعالیت می کند و تاکنون در نقاط مختلف دنیا سرمایه گذاری در بخش بهداشت و درمان داشته است.
 

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir