جمعه 3 اسفند 1397   03:25:34
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/11/24 سه‌شنبه
یک طرح سرمایه گذاری خارجی در یزد به بهره برداری رسید
با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و به مناسبت دهه فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یک طرح سرمایه گذاری خارجی در زمینه احداث نیروگاه خورشیدی و تولید برق در یزد به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در  حاشیه مراسم بهره برداری از این طرح حجم سرمایه گذاری انجام شده برای اجرای این طرح را 500 میلیارد ریال اعلام کرد که  یک میلیون یورو آن سرمایه گذاری خارجی می باشد.

" علی نمازی " این نیروگاه که با مشارکت سرمایه گذاران کشور آلمان احداث شده است سالانه 10  مگاوات برق را تولید و وارد شبکه سراسری خواهد کرد.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد،  از اعلام آمادگی سرمایه گذاران آلمانی برای اجرای طرح های سرمایه گذاری در زمینه های مختلف از جمله تولید انرژی برق در استان یزد خبر داد.

تاکنون شش مجوز سرمایه گذاری خارجی در زمینه احداث نیروگاه خورشیدی در استان یزد صادر شده است که یک واحد آن در حال تولید می باشد و بقیه در مرحله احداث قرار دارند.

تلاش برای جذب و رونق سرمایه گذاری از جمله انرژی های نو و تجدید شونده از برنامه های مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد می باشد.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir