يكشنبه 18 آذر 1397   23:08:46
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/12/12 شنبه
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت اقتصاد در کردستان با حضور رئیس اتاق بازرگانی سنندج
مشکلات بخش خصوص در جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت اقتصاد در استان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کردستان در هجدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی واحدهای تابعه وزارت اقتصاد که با حضور مدیران کل امور مالیاتی ، گمرکات استان ، بیمه ایران ،اموال تملیکی ، مدیر کارگزاری بورس استان ورئیس اتاق بازرگانی سنندج برگزار شد مسایل ومشکلات بخش خصوص در حوزه های مرتبط با واحدهای تابعه وزارت اقتصاد در استان مورد بررسی قرار گرفت .

در ابتدای این جلسه نماینده وزیر اقتصاد ومدیر کل امور اقتصاد ودارایی استان گفت: ظرفیت این شورا بسیار گسترده است واین ظرفیت باعث می شود که مسایل ومشکلات بخش خصوصی  مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم به وزیر اقتصاد منتقل شود.
 

حسین دهقانی گفت: این پتانسیل می تواند راهکار استانی را ارایه دهدوعدم ارتباط اتاق بازرگانی با این شورا باعث می شود که خلا های که وجود دارد ما مطلع نشویم وهمچنین شما نتوانید از این ظرفیت بهره گیرید.
 

وی خواستاراین شد که  مسایل ومشکلات به صورت شفاف وبیان شود واز کلی گویی پرهیز شود تا بتوان برای این مشکلات راهکار استانی ارایه شود.
 

نماینده وزیر ومدیر کل امور اقتصادی ودارای استان به عنوان مثال به سامانه ستاد اشاره کرد وگفت این سامانه می تواند پل ارتباطی خوبی ببن تولیدکنندگان ومصرف کنندگان باشد اما متاسفانه به علت عدم بارگذاری خدمات در این سامانه، استان کردستان از بسیاری از خدمات آن محروم است.
 

در ادامه این جلسه رئیس اتاق بازرگانی سنندج با تشکر از همکاری اعضای حاضر در جلسه با این اتاق خواستار ارتباط مستمر مجموعه وزارت اقتصاد در استان با این شورا شد.

سید کمال حسینی به مشکلاتی که در راه تولید در استان وجود دارد اشاره کرد وگفت تعامل مستمر با بانکها ، بیمه ، مالایت وگمرکات استان می تواند بسیاری از موانع را حل کند.

در ادامه این جلسه مقرر شد به صورت مستمر مشکلات بخش خصوص پیگیری وبا حضور اتاق بازرگانی در جلسات شورای هماهنگی وزارت اقتصاد در استان مورد برسی قرار گیرد .


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir