سه‌شنبه 30 بهمن 1397   16:49:16
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/4/20 چهارشنبه
دیدار مدیران دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی
مدیران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان برای عرض تبریک انتصاب به دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی خراسان شمالی، در این دیدار که در دفتر کار آقای رجب زاده صورت پذیرفت دکتر قنبری نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، یعقوبی نژاد مدیرکل امور مالیاتی، جعفری مدیریت گمرکات استان، وفاپیشه مدیریت امور شعب بیمه ایران، رحیمی معاون امور شعب بانک ملی و ابراهیمی، رحمانی و بجنوردی معاونین اداره کل امور اقتصادی و دارایی حضور داشتند.
 

در ابتدای این دیدار قنبری ضمن عرض تبریک انتصاب آقای رجب زاده به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و آرزوی موفقیت برای ایشان به معرفی مدیران دستگاه های تابعه وزارت در استان پرداخت. 
 

وی در ادامه فرمود امیدوارم با هم افزایی، همدلی و همکاری بتوانیم وظایف و ماموریت های سازمانی و دولت را در استان انجام دهیم و سیاست های نظام و دولت را در استان اجرا نماییم.
 

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی در ادامه افزود استان دارای ظرفیت های بالقوه خوبی است که برای بالفعل شدن نیازمند زیرساخت ها و فضاسازی است که به لحاظ فرهنگی ،سیاسی و اقتصادی باید اقداماتی صورت پذیرد.
 

وی در ادامه دغدغه همه مسئولین را در این دانست که دشمن در تلاش است مردم را از دولت و نظام جدا کند و به فرموده مقام معظم رهبری سرمایه نظام مردم هستند و این عشق و علاقه به مردم و نظام است که وظیفه ما را سنگین تر می کند.

قنبری در پایان اظهار امیدواری کرد با تدابیر دولت تدبیر و امید و رییس جمهور محترم و تصمیمات ستاد اقتصادی دولت برنامه ها محقق شود و مشکلات اقتصادی جامعه حل شود. 
 

رجب زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن تقدیر ازمدیران دستگاههای تابعه ، فرمود جای بسی تقدیر است که دکتر قنبری با  تجربه ای که دارد پا به این استان گذاشته است.  وی از مدیران با تجربه کشور است ،می توانیم با همکاری و همراهی برای پیشرفت اقتصاد استان گام های موثری برداریم .
 

وی در ادامه شرایط کشور را شرایط حساس و خطیر خواند و اظهار امیدواری کرد، بتوانیم از این وضعیت گذر کرده و به شرایط عادی بازگردیم .
 

رجب زاده حوزه های مرتبط با دستگاه های تابعه وزارت در استان را تسهیلات اشتغال روستایی و جذب اسناد خزانه عنوان کرد و افزود این فرصتی است که می توانیم در خدمت استان باشیم و به کمک شما به سمت توسعه و پیشرفت استان حرکت کنیم.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir