يكشنبه 27 آبان 1397   08:46:41
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/15 شنبه
طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد: نایب رییس و عضو شورای عالی راهبری پروژه های وزارت امور اقتصادی و دارایی (رهپو) منصوب شد
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی دکتر حسین میرشجاعیان حسینی را به عنوان نایب رییس و عضو شورای عالی راهبری پروژه های وزارت امور اقتصادی و دارایی (رهپو) منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی، در متن حکمی که از سوی دکتر کرباسیان صادر شد، آمده است: به موجب این حکم به عنوان نایب رییس و عضو شورای عالی راهبری پروژه های وزارت امور اقتصادی و دارایی (رهپو) منصوب می شوید.

این شورا با ریاست اینجانب برای عملیاتی سازی اسناد بالادستی به ویژه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، اولویت های تخصصی و عمومی ابلاغی رییس جمهور محترم و برنامه پنج ساله ششم توسعه تشکیل گردیده و راهبری تمام پروژه های راهبردی و اقتصاد مقاومتی این وزارت را برعهده دارد.

تمامی اسناد راهبردی، منشور پروژه ها و اقدامات می باید در این شورا مطرح، تصویب و پس از ابلاغ لازم الاجرا خواهد بود. گزارش پیشرفت تمامی پروژه ها و اقدامات پس از تایید اولیه مشاورین تخصصی، باید به تایید شورا برسد. امور دبیرخانه ای مرتبط با پروژه های فناوری اطلاعات، برعهده دفتر مدیریت پروژه ها و فناوری اطلاعات و پروژه های مرتبط با اقتصاد مقاومتی با معاونت امور اقتصادی خواهد بود. سرعت، جدیت، انضباط و نتیجه گرایی را از این شورا انتظار دارم.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir