وزارت امور اقتصاد و دارایی

اطلاعیه
اطلاعيه شماره 3 مورخ 9/2/93 در خصوص نحوه ارائه نام كاربري و كلمه عبور سامانه ارسال معاملات مشكوك در حوزه شركتها و موسسات غيرتجاري
اطلاعيه شماره (3) مورخ 9/2/93
در خصوص نحوه ارائه نام كاربري و كلمه عبور
سامانه ارسال معاملات مشكوك در حوزه شركتها و موسسات غيرتجاري

به اطلاع كليه شركتهاي تجاري و موسسات غيرتجاري مي­رساند جهت تسهيل در امور اجرايي و افزايش كارايي، از اين پس نام كاربري و كلمه عبور سامانه ارسال معاملات مشكوك صرفاً به نشاني پست الكترونيك مسئول مبارزه با پولشويي شركت ارسال خواهد شد. لذا كليه شركتها و موسسات غيرتجاري مكلفند در معرفي نامه مسئول مبارزه با پولشوئي، نشاني پست الكترونيك شركتي مسئول معرفي شده را نيز قيد نمايند. مسئولين مبارزه با پولشويي شركتها و موسسات نيز مي‌بايست پس از دريافت نام كاربري و كلمه عبور سامانه مذكور، نسبت به چاپ فرم تاييديه پيوست بر روي سربرگ شركت/موسسه اقدام و پس از تكميل، تصوير آن را (با فرمت Jpeg با حداكثر حجم kb30) به نشاني پست الكترونيك مركز اطلاعات مالي (Company@iranaml.com) ارسال نمايند.

تذكر1: آن دسته از شركتهايي كه قبلاً نسبت به معرفي مسئول مبارزه با پولشوئي اقدام كرده ليكن تاكنون نام كاربري و كلمه عبور سامانه را دريافت ننموده اند نسبت به ارسال يك ايميل خالي از طريق پست الكترونيك شركتي مسئول مبارزه با پولشويي به مركز اطلاعات مالي (Company@iranaml.com) اقدام نموده و در بخش موضوع (Subject) نام شركت/ موسسه را درج نمايند.

تذكر2: مسئولين مبارزه با پولشويي مكلفند در اسرع وقت نسبت به تغيير كلمه عبور از طريق سامانه اقدام نمايند.
 
              مركز اطلاعات مالي
فايلها
پيوست تاييديه.pdf 142.648 KB
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 7614