يکشنبه, 30 شهريور 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ 
  • کد خبر : ۱۹۶۶۹۵
با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد؛
دومین جلسه كارگروه تخصصی معاونت توسعه مدیریت و منابع ادارات كل امور اقتصادی و دارایی منطقه شش
دومین جلسه کارگروه تخصصی معاونت توسعه مدیریت و منابع ادارات کل امور اقتصادی و دارایی منطقه شش با حضور اعضای این کارگروه بصورت وبیناری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، مجتبی پژوهان با تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت های مشترک ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانهای تهران، البرز و قم در جهت آموزش و توانمند سازی کارکنان اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت های موجود در این سه استان، می توانیم دوره های آموزشی متنوع و کاربردی متناسب با وظایف دستگاه را با کمترین هزینه برگزار کنیم.

 معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران افزود: در شرایط فعلی که به دلیل ویروس کرونا امکان برگزاری دوره های آموزشی حضوری میسر نیست، فرصت مناسبی برای ارزیابی توانایی های استان برای بکارگیری امکانات و ابزارهای آموزش مجازی است.

پژوهان همچنین در خصوص توسعه اقتصاد هوشمند و لزوم آشنایی کارکنان با آن نیز گفت: اقتصاد هوشمند از جمله اولویت های تعیین شده در نقشه راه وزارت اقتصاد است که باید به درستی در استانها پیاده سازی شود.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل جدید بودن موضوع اقتصاد هوشمند، برای تبیین آن می توانیم از ظرفیت های علمی و دانشگاهی استانها استفاده کنیم.

در ادامه نشست، در خصوص چگونگی توسعه و تجهیز بخش IT ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانها برای ارایه خدمات مطلوب تر به مردم بحث شد و پیشنهادات اعضای کارگروه ارایه شد.

در پایان موضوعات و پیشنهادات مطرح شده پس از بحث و بررسی به تصویب اعضای کارگروه رسید.

دومین جلسه کارگروه تخصصی معاونت توسعه مدیریت و منابع منطقه شش وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 1399 با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانهای تهران، البرز و قم و سایر اعضای این کارگروه با موضوع اجرای برنامه عملیاتی مناطق نه گانه ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانها بصورت وبینار برگزار شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.10.0
    V5.7.10.0